C 8-00 ДО 17-00

В корзине пусто!

Найс олийни

Найс олийни
В наличии 61.60 61.60грн. Нашли дешевле?
Без НДС: 61.60грн.
Доступность: В наличии
Код товара: 69

Мікродобриво НАЙС Олійні
Фасування:20-літрова пластикова ємністю.
Призначення: рідке, концентроване, здатне до легкого засвоювання добриво НАЙС Олійні українського виробництва (м. Біла Церква) підходить для використання в сільськогосподарському секторі при підживленні посівів соняшника, ріпаку, гірчиці, олійного льону та маку, рижію, рицини.
Внесення: Монодобриво НАЙС Олійні застосовується в 2-3 етапи в залежності від культури. Так, площі під ріпаком потрібно обробляти тричі. Перший етап проводиться восени у фазу 4-7 листочків. Головна умова – щоб до настання морозів залишалося не менше 15-20 днів.
Другий раз НАЙС Олійні для підживлення ріпаку потрібно використовувати навесні в період відростання та початку формування стебла рослин. Втретє добриво застосовують вже у фазі бутонізації.
На 1-му етапі обробітку на 1 га площі ріпаку достатньо розчинити в 300 л води 3 літри добрива НАЙС Олійні. На 2-му та 3-му етапах дозування слід збільшити до 3 л на ту ж кількість води.
Для посівів соняшника НАЙС Олійні достатньо використовувати двічі. Спочатку рослини треба підживити у фазу 3-4 листка. Другий обробіток проводиться через 10-14 днів після першого. На всіх етапах на 1 га соняшника застосовують 2 л добрива, розчинених в 300 л води.
Переваги застосування: 
•    Сприяє збільшенню кількості квіток та їх кращому запиленню;
•    Покращує кореневу ситему;
•    Підвищує стійкість рослин до несприятливих зовнішніх факторів;
•    Збільшує продуктивність рослин.
Важливо: Найкраще НАЙС Олійні застосовувати рано-вранці або пізнього вечора. Уникати підживлення рослин в спекотні дні, бо це може призвести до опіків листків.

Объем
Объем 20л.
Производитель
Производитель АльфаХимгруп

Написать отзыв